lidé půjčují lidem
O finxu
Provizní program
Každý uživatel finxu může vydělávat svou účastí v provizním programu finxu. Přitom není nutné, aby si uživatel sám půjčoval nebo investoval na finxu.
Po založení účtu nalezne uživatel na svém účtu v části Můj provizní program svůj referenční odkaz. Jestliže tento odkaz zkopíruje do emailu nebo do zprávy na sociální síti, které pošle spolu se svým doporučením finxu svému známému, a známý klikne na tento odkaz a následně si do 30 dnů založí účet na finxu, tak uživatel získá provizi 1% ze všech půjček nebo investic, které známý v budoucnu uskuteční na finxu.
Provize je vyplácena okamžitě při čerpání úvěru, který známý získal, nebo do kterého investoval. Provize je vyplácena na investiční účet uživatele dostupný v roli „investuji“, z kterého si ji může kdykoliv uživatel převést na svůj bankovní účet.
Pro provozovatele webových stránek
Jestliže uživatel provozuje webové stránky a umístí svůj referenční odkaz do kódu textových reklam nebo bannnerů finxu na svých stránkách a návštěvník jeho stránek klikne na tento odkaz a následně si do 30 dnů založí účet na finxu, tak uživatel získá 1% ze všech půjček nebo investic, které návštěvník v budoucnu uskuteční na finxu. Textové reklamy, bannery a kódy jsou dostupné na účtu uživatele v části Můj provizní program.